Dr. Can Görüşçü

Diş Hekimi

Dt. Can Görüşcü  Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olup genel diş hekimliğinde tedaviler uygulamaktadır.

Estetik diş hekimliği, implant üstü restorasyonlar ve genel diş hekimliğinde tecrübeli olup tedavileri başarılı bir şekilde uygulamaktadır.

Hasan Türek Anadolu Lisesi – Manisa
Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi – İzmir

Deneyim

2020-2021 – Doruk Tıp Merkezi
2021-2023 – Cenker Selçuk Kliniği
2023 – Atölyedent Diş Polikliniği
https://atolyedent.com/wp-content/uploads/2023/09/661-840cangoruscu.jpg

Acil Müdahale

Uzman Hekim

Tedavi Programı

Son Teknoloji Cihazlar

Yorumlarımız
Hastalarımızın Yorumları

İlknur Karavel

Yaklaşık 10 yildir tanıdığım Cenker bey ‘e bütün işlerimi kendisine yaptirmisimdir. 2implant ,20’lik diş çekimi , diş kürtajı ,diş çekimi elinin hafifliği ,GüleryüzÜ, içtenliği ,abi gibi içten olması, her işlemi hakkıyla vermesi başarılı. ekibine ve kendisine çok tşk ediorum

Ahmet Gurmeric

20 yıldır dişlerimin sağlığı ve tedavisi konusunda son derece başarılı olan, tedavinin her aşamasında ilgilenip takip eden sevgili Dr. Dt Cenker Selçuk’a minnettarım. Herkeze özellikle dis tedavileri konusunda öneriyorum. Son Alt cene protezi yapimi esnasında fsm kliniginde ona katkıda bulunan diş hekimi Can Görüşçü ile asistanlar Merve Koç ve Belkıs Erin’e cok teşekkür ediyorum

Furkan Bozdağ

Bugün implant randevum vardı onu yaptırmaya gelmiştim. Hiçbir ağrı sızı hiçbirşey hissetmedim. Elinize sağlık çok memnun kaldım . Guleryuzlu çalışanlarıyla güzel hizmet vermektedir. Tavsiye ediyorum herkese.

Hulya Turan

Sizleri ve ekibinizi tanıdığım için çok şanslıyım.Diş kaplama ve yapılan implant ışlemlerinden çok memnun kaldım.Bizlere sunduğunuz güven ortamı ve samimiyetten dolayı çok teşekkür ederim.

AtölyeDent

Uzman Kadromuz İle Her Zaman Yanınızdayız.

AtölyeDent

Fatih Sultan Mehmet Bulvarında bulunan polikliniğimiz metroya 5 dakika yürüme mesafesindedir. atelierdent, uzman hekim kadrosu, teknolojik tedavi cihazları ve steril & konforlu ortamı ile siz değerli hastalarımızı bekliyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal medya hesaplarımızı ziyaret ederek bizi daha yakından takip edebilirsiniz.

AterialDent 2023 Tüm hakları saklıdır.

AterialDent 2023 Tüm hakları saklıdır.

Bizi Arayın