Dr. Cenker Selçuk
Çene Cerrahisi Uzmanı

Dr. Cenker Selçuk, Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başarılı bir şekilde eğitimini tamamlamış ve Yeditepe Üniversitesi Ağız Diş Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini almıştır.
Dr. Cenker Selçuk, Bursa’da bulunan kendi kliniğinde diş hekimliği alanında hizmetler sunmaktadır. İmplant, diş dolgusu, zirkonyum, estetik diş hekimliği, 20’lik diş çekimi, diş eti kanaması ve çene ekleme problemleri gibi konularda uzmanlaşmıştır.

Öğretmen Davut İlkokulu – Mustafakemalpaşa
Altınordu İlkokulu – Salihli
Sekine Evren Anadolu Lisesi – Salihli
Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi – İzmir
Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (Doktora) – İstanbul

Deneyim

1999-2011 – Cenker Selçuk Özel Kliniği
2011-2015 – Yeditepe Üniversitesi Diş Hek. Fak. Ağız Diş Çene Cerrahisi Anabilim Dalı
2015 – Halen kendi kliniğinde hasta kabul etmektedir

Doktora Tezi

Ratlarda parietal kemikte oluşturulan kritik boyutlu defeklerde sistemik propolis uygulaması ile yeni kemik oluşumundaki farklılıkların histomorfometrik açıdan incelenmesi.
https://atolyedent.com/wp-content/uploads/2023/07/bursa-cene-cerrahi-cenker-selcuk-661-840-1.png

Acil Müdahale

Uzman Hekim

Tedavi Programı

Son Teknoloji Cihazlar

Yorumlarımız
Hastalarımızın Yorumları

İlknur Karavel

Yaklaşık 10 yildir tanıdığım Cenker bey ‘e bütün işlerimi kendisine yaptirmisimdir.2implant ,20’lik diş çekimi , diş kürtajı ,diş çekimi elinin hafifliği ,GüleryüzÜ, içtenliği ,abi gibi içten olması, her işlemi hakkıyla vermesi başarılı. ekibine ve kendisine çok tşk ediorum

Ahmet Gurmeric

20 yıldır dişlerimin sağlığı ve tedavisi konusunda son derece başarılı olan, tedavinin her aşamasında ilgilenip takip eden sevgili Dr. Dt Cenker Selçuk’a minnettarım. Herkeze özellikle dis tedavileri konusunda öneriyorum. Son Alt cene protezi yapimi esnasında fsm kliniginde ona katkıda bulunan diş hekimi Can Görüşçü ile asistanlar Merve Koç ve Belkıs Erin’e cok teşekkür ediyorum

Furkan Bozdağ

Bugün implant randevum vardı onu yaptırmaya gelmiştim. Hiçbir ağrı sızı hiçbirşey hissetmedim. Elinize sağlık çok memnun kaldım . Guleryuzlu çalışanlarıyla güzel hizmet vermektedir. Tavsiye ediyorum herkese.

Hulya Turan

Sizleri ve ekibinizi tanıdığım için çok şanslıyım.Diş kaplama ve yapılan implant ışlemlerinden çok memnun kaldım.Bizlere sunduğunuz güven ortamı ve samimiyetten dolayı çok teşekkür ederim.

AtölyeDent

Uzman Kadromuz İle Her Zaman Yanınızdayız.

AtölyeDent

Fatih Sultan Mehmet Bulvarında bulunan polikliniğimiz metroya 5 dakika yürüme mesafesindedir. atelierdent, uzman hekim kadrosu, teknolojik tedavi cihazları ve steril & konforlu ortamı ile siz değerli hastalarımızı bekliyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal medya hesaplarımızı ziyaret ederek bizi daha yakından takip edebilirsiniz.

AterialDent 2023 Tüm hakları saklıdır.

AterialDent 2023 Tüm hakları saklıdır.

Bizi Arayın